ts11

 

Każdy chłopiec uwielbia bawić się w podwórkowe podboje nieznanych lądów, zdobywanie wysp i walki z piratami.
Nasz Lew uwielbia podwórkowe zabawy. Dzieciaki ganiają się, biegają, bawią w chowanego i berka. Każdy chłopiec ma żyłkę odkrywcy, rozrabiaki i wojownika.
Doskonale wychodzi im wyskakiwanie z za krzaka i straszenie przy każdej okazji.
Chłopcy zazwyczaj wejdą tam gdzie nie wolno, albo zrobią coś co jest zabronione. Zawsze są brudni i umorusani. U was też tak jest? Czy Wasi chłopcy też siedzieliby ciągle na dworze i wracali do domu najpóźniej jak można?

Nasza przygoda zaczęła się na podwórku, gdy Lew obmyślał strategię swoich zabaw i jest tu jeszcze czyściuteńki 😊
My zawsze martwiące się mamy, chcemy by w tych podwórkowych podbojach nasze dzieciaki były zawsze ubrane wygodnie, odpowiednio do pogody, pory dnia i pory roku.
Ubranie to podstawa do dobrej i długiej zabawy.

Jak widać zdjęcia zrobione są jesienią, wówczas nie miałam w planach uruchomienia jeszcze bloga. Ponieważ dopiero 13 grudnia zdecydowaliśmy się na blog, umieszczamy je teraz.

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ta stylizacja stosowana przez słynnego łobuza Tomka Sawyer’a, która jest wygodna, nie krępująca ruchów, zawadiacka i przenosząca dziecko w świat z odległej epoki pobudzając jego wyobraźnie.

ts11

ts05

ts06 -zmiana

ts08-zmiana

ts12-zmiana

ts08

ts09

ts02
ts04

Jest środek zimy. Za oknem powinna być biała, puszysta śniegowa pierzynka, a tu nic. Popatrzmy zatem na soczystą zieloną trawkę.

Czyż nie jest ona piękną zachętą do wyjścia z domu?!

Bluzka – Next
Spodnie – AGE
Czapka – C&A
apaszka – no name

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *